| iloveusa a întrebat:

La ce se pot folosi punctele acumulate la oracol?

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Http://eucunosc.blogspot.com/2012/02/pictura-din-puncte.html
Spor la treabă!

| iloveusa explică (pentru NOname):

1.wow-deci asta e foarte tare, arta din pix
2.eu ma refeream la punctele pe care le primesti dupa ce raspunzi la o intrebare la oracol.

| NOname a răspuns (pentru iloveusa):

Ha ha. Știu, dragă. Era felul meu de a-ți spune că punctele-TPU nu-ți folosesc la nimic. În ele se măsoară activitatea ta pe site, atât.

Când e vorba de altfel de puncte, pot fi folosite într-un mod creativ și productiv.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna Iloveusatongue
punctele se aduna si se raporteaza la punctajul tau de la profil, asa cresti in clasamenthappy
O seara bunahappy

| CautNume a răspuns:

Se adauga la punctajul tau total.

| Musique a răspuns:

Se adaugă și ele la punctajul total, și te ajută să crești în rank. (clasament http://www.tpu.ro/useri )

| vali1985 a răspuns:

Ti se adauga la punctele tale.
Datorita punctelor poti ajunge intr-un loc fruntas.

| Filipjack a răspuns:

Buna! Punctele le primesti in cont, astfel avansezi mai usor in top. Funda?