| teo530 a întrebat:

La punctaj scrie că am 766 de răspunsuri dar știu sigur că am depășit 800 pentru că de vreo 3 săptămâni îmi arată 766 răspunsuri dar am postat în continuare răspunsuri doar că nu îmi apar numerotate la punctaj. De ce?

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Ești sigur că, prin pură întâmplare, răspunsurile tale nu sunt șterse de editor sau sunt șterse odată cu niște întrebări mai din trecut care încălcau Regulamentul și care au fost șterse?
Anyway, în niciun caz nu este contorul de vină.

| teo530 explică (pentru LPCTSTR):

Hmm. poate ai dreptate...