| NoNameJunior a întrebat:

M-am uitat la intrebarile de la trivia/amuzante si am observat ca cineva tot da stupid si nefolositor. voi ati vazut? ce parere aveti? cine ne da atatia stupizi si nefolositori?

14 răspunsuri:
| YumiSukinanda a răspuns:

Ai dreptate ma cearta pe mine daca pun acolo o intrebare cum pun oti si la ceilalti raspund frumos sunt niste prosti rubric aia nu-i peentru din alea. FUNDa?
pls

| NoNameJunior explică (pentru YumiSukinanda):

De ce o,,bombardati cu stupid? ce a zis asa de rau?
a,@allyze, ti-am dat folositor, inteligent si amuzanthappy.

| YumiSukinanda a răspuns (pentru NoNameJunior):

Tu esti o prietena buna annete. si mersi

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoNameJunior):

Nu am "bombardat-o" cu nimic, nu suntem in al treilea razboi mondial )

| NoNameJunior explică (pentru YumiSukinanda):

Si tu esti de treabahappy.
si, pentru putin.

| NoNameJunior explică (pentru anonim_4396):

Ma refeream la altceva dar in fine...

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoNameJunior):

Am inteles ce ai vrut sa spui, eu doar m-am amuzat un pic, nu e nevoie sa te alarmezi.

| ɔɐıɔ a răspuns (pentru YumiSukinanda):

Te criticam doar cand avem de ce sa te criticam(tot timpul)
P.S. esti cersetoare de funde

| YumiSukinanda a răspuns (pentru ɔɐıɔ):

Ba nu

| ɔɐıɔ a răspuns (pentru YumiSukinanda):

Ai scris la sfarsitul raspunsului Funda? pls
LAMEeee

| YumiSukinanda a răspuns (pentru ɔɐıɔ):

1 data sau de mai multe ori multi fac asa

| NoNameJunior explică (pentru anonim_4396):

Nu ma alarmez, credeam ca nu ai inteles ce vrau sa spunwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unul care e cam prea serios, cred ca nu prea stie de gluma. Dar lasa-l si tu in pace, ce folos ca nu stie sa aprecieze raspunsurile altora, tu ai ajutat cum ai putut mai bine, nu il ajuti pe "respectivul". happy

| cezi2001 a răspuns:

Buna! o fi din astia care nu stiu ce este eu raspuns bun sau foarte bun.