| anonim_4396 a întrebat:

Ma cum o cheama si cati ani are Noname ca nu mai pot de curiozitate.normal vine si funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am intrebat-o, are 28 de ani iar numele ei prefera sa fie secret. E tare draguta. Funda?

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Uite, eu prefer aşa:
http://www.youtube.com/watch?v=2-8n6rTH6Ns.

P.S. Data viitoare, când mai ai curiozităţi, întreabă-mă în privat!
Nu muşc (decât uneori).;)

NOname
| NOname a răspuns:

BiancaMihaela, şi tu eşti tare drăguţă, dar ai fi şi mai drăguţă, dacă ai şti, că ceea ce se discută în privat, acolo rămâne. Dacă aş fi vrut să-mi fac datele publice, le-aş fi postat cu mânuţa mea aici, nu crezi?
O seară plăcută!

| Bezea a răspuns:

Ai putea sa-l intrebi cred ca ar fi mai usor si mai rapid. Si acum sa-mi folosesc puterea mea incredibila de deducere as zice 19/23 sau 69.

| Simona a răspuns:

Te-ai indragostit sau ce? smug

| xlmpq a răspuns:

Daca mori de curiozitate dc nu o intrebi chiar tu pe ea

| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Mai bine nu muri de curiozitate ca si am facut tot asa dar...
AM intrebato din ce luna este adica data de nastere. dar mi-acum raspuns ca aceste informatii ar vrea sa fie secrete.
Oricum sper ca te-am ajutat incearca si tu
Fundutza?

| Fαntαsy a răspuns:

@adiy: Cine a spus ca cea din videoclipul dat de NOname este ea?! laughing
Totusi, melodia are niste versuri pe care, se pare, ca tu nu le intelegi. si in acest caz, te-ai hotarat sa postezi un raspuns nefolositor happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Întreab-o pe ea, în privat!