| anonim_4396 a întrebat:

Ma loghez pe contul TPU prin Facebook. Exista vreo posibilitate de-al pune pe mail ca sa ma pot conecta cu adresa de mail?

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

De ce NU foloseşti adresa de e-mail cu care ţi-ai făcut contul?

Sau, dacă NU ai o adresă validă, atunci intri în "Setarile contului meu" ( din grila portocalie/stânga ) şi selectezi o adresă de e-mail ( ori o modifici pe cea existentă )...

Toate cele bune.

| kar1GaNNN a răspuns:

Da, trebuie doar să îţi schimbi adresa de E-mail.

Intră la Setările contului meu şi pune acolo in spaţiile libere unde este de completat, pune adresa de E-mail şi comfirmăţi-o.

| Lorenutza2014 a răspuns:

Schimba-ti adresa de e-mail de la setarile contului meu.