| shawol a întrebat:

Mai am o intrebare: mi am schimbat poza de profil la TPU si totusi cand imi vizualizez profilul nu mi apare nimic! HELP! cel mai bun raspuns primeste funda :*

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Poza ta va apărea pe profil abia mâine, în jurul orei 12:00.
Ai puțină răbdare!
Succes.

3 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Ai o inimioara? Noi o vedem, stai linistita. Probabil ca maine o sa o vezi si tu. De obicei la sfarsit de saptamana nu se lucreaza.

neluL
| neluL a răspuns:

Asteapta acum! Pana sa face reactualizarea paginii tale de pe TPU ->poate ajunge pana la 24 de ore de asteptare. Aici la intrebare se vede poza.

| shawol explică:

Va multumesc :*