| hereo a întrebat:

Mi-am schimbat email-ul de pe TPU si trebuie sa il confirm dar inca nu mi-a venit confirmarea, a trecut apoape o luna si nici pana acum nu am primit confirmarea! Ce e de facut?

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Daca zici ca a durat asa mult eu zic sa trimiti un mesaj la "Contact" http://www.TPU.ro/contact si sa spui problema ta! Asa am patit si eu odata si pana n-am trimis e-mail la ei nu s-a rezolvat nimic. Bafta!

1 răspuns:
| TPU.ro a răspuns:

Verifica si folderul de spam. Daca nu il gasesti nici acolo (folderul de spam se goleste automat o data pe luna), solicita retrimiterea lui.
Daca tot mai intampini dificultati, ne poti scrie pe contact@TPU.ro si te vom ajuta.

Alexandra - TPU