| Ariell a întrebat:

Mi-am uitat parola la vechiul cont de pe TPU si nu mai pot intra nici pe email-ul cu care mi-am inregistrat contul ca sa imi recuperez parola. Cum sterg vechiul cont? Un administrator il poate sterge daca nu mai pot intra pe acel mail, adica daca nu am cum sa dovedesc ca era contul meu? laughing Vreau sa fie sters cel vechi, daca tot mi-am facut un nou cont, alt User.

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Trimiţi un mail aici...
http://www.tpu.ro/contact
Slabe şanse oricum nu pot ştii dacă a fost contul tău sau nu :)

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Fara dovezi solide, cum ca ar fi contul tau, n-au cum sa ti-l stearga.
Dar poti sa trimiti totusi un mesaj la Contact, ca sa te convingi.

| mgtow a răspuns:

II zici problema si el te ajuta doar fara incercare nu faci nimic.

| costin1306 a răspuns:

Daca nu poti face dovada ca a fost contul tau nu poate fi sters, presupun ca se va dezactiva el la un mom-dat pentru inactivitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crede-ma ca am adus eu cele mai solide dovezi pentru vechiul cont Aero (www.tpu.ro/utilizator/ifer ) si n-a vrut Stela(la acea vreme) nici moarta sa mi-l stearga! Mi-a zis sa-mi fac alt cont si cu asta b-asta! Nici nu cred ca s-a obosit sa citeasca cearsafurile alea de dovezi pe care i le-am dat pe mail.

Poate tu ai mai mult noroc. Desi, mare branza. Nu-l mai folosesti si gata. Ca mine...:)

| Ariell explică:

Mersi de raspunsuri. big grin