| anonim_4396 a întrebat:

N-ar fi fain sa primim notificare cand ne mentioneaza cineva intr-un comentariu, ca pe Facebook?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ba da, ar fi ceva care deja este de mult pe alte retele sociale

| LPCTSTR a răspuns:

Imposibil, infrastructura pe care este bazată TPU presupun că e destul de veche (căci totuși... proiectul a-nceput în August 2009), orice schimbare nu numai că ar fi un imens time consuming thing dar ar putea fi extrem de ușor de exploatat această funcție.
Aplicație există pentru Android însă zic și eu că n-ai vrea să stai cu anii la reclame și overlay-ere, pe când cu un browser mai poți băga un Adblock, un Popup Blocker, o extensie antitracking, etc. (thanks Samsung cu Internet Samsung care acceptă extensii de acest gen).
Nu mai spun că TPU vinde ceva informații la Gemius Audience printr-un script ce rulează mereu în wrapper (containerul principal în care se întâmplă absolut tot ce facem noi), o chestie cam dubioasă dacă analizezi și faci niște cercetări detaliate (nu știu bine toată treaba asta, am discutat candva cu cineva pe acest subiect însă n-am prea înțeles totul și, din păcate, mă pot rezuma doar la minimalism).

| varsanofie a răspuns:

Ar fi interesant, cât și vorba lui TheMusicBoy, o aplicație tPU ar fi super happy

| TheMusicBoy a răspuns:

Mai fain ar fi daca ar exista aplicatia TpU

| SG1995 a răspuns (pentru TheMusicBoy):

Există dar e inutilizabilă.