| alexeanca a întrebat:

Ni se permite campania electorala pe TPU? Referitoare la alegerea userului anului, bineinteles.
Eu cred ca ar fi un gest fair-play atat fata de candidati cat si fata de votanti!

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cred ca n-ar fi cinstit. Unii useri stau non-stop pe site si i-ar surclasa vizibil (in campanie) pe cei care, avand si serviciu, si familie, isi mai rup din timpul liber o ora-doua ca sa se faca utili. Astia, saracii, ce sa faca? Sa-si ia concediu?

1 răspuns:
| ICPreda a răspuns:

Salut!
Se pare ca datorita tie aceasta campanie a inceput!
O zi buna iti doresc si felicitari pentru idee!