| Miru023simplu a întrebat:

Nu confirmasem pana acum adresa de e-mail si totul mergea bine. Dar acum imi cere s-o confirm ca sa mai pot da vreun raspuns. Ok, dar nu primesc respectivul mail de confirmare. Le-am scris celor de la TPU la "Contact", dar n-am primit niciun raspuns. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Câte ore/zile au trecut de când ai trimis mesajul? Uneori poate dura şi o săptămână, până ţi se răspunde. Dacă a trecut, mai trimite un mesaj! Numai adminii te pot ajuta.
Succes!

1 răspuns:

Stiu cum este, dar eu mi-am facut un cont nou.