| anonim_4396 a întrebat:

Nu imi mai apare pagina principala unde apar notificarile, mesajele, felicitarile, etc. Dati-mi un link ceva cu pagina. Multumesc.

7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Vezi ca, unde scrie NOTIFICARI trebuie sa apar semnul minus, daca apar plus, dai click si iti apar notificarile.
O zi bunahappy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Notificarile, mesajele, felicitarile, etc. îţi apar pe pagina de la linkul :
http://www.tpu.ro/site-users/user-notifications/

De asemenea, în stânga pe display ai "grila albastră" denumită "Notificări" - dai click pe pătratul alb ( cu acele punctuleţe în el ) şi se extinde acea "grilă" :D

Toate cele bune!

| Fatamuntilor a răspuns:

Clic pe patratelul alb logat ca Reade tot.
Si mie mi se intampla cand sterg din istoric!

| alexandrualind a răspuns:

Apasa pe plus la notificari!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am rezolvat