| veronica3513 a întrebat:

Nu poti vota. Statutul de membru junior nu permite sa votezi.
De ce?

Răspuns Câştigător
| LifeInPink a răspuns:

Trebuie sa fii senior. Devi senior cand raspunzi la 100 de intrebari si ai 10 zile active. Funda big grin?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este din cauza faptului ca asa a stabilit echipa TPU, este si aceasta o regula introdusa din 30 august. Masura a fost luata pentru diminuarea votarilor abuzive, destui utilizatori incepatori s-au facut vinovati de aceasta. Numai bine!

| Tooooo a răspuns:

Pt`ca de ceva timp sa impartit un doua juniorsi senior si iti trebuie 100 de raspunsuri sa ai date. pentru`ca sa fi senior si astfel vei putea vota... sper ca te-am lamurit succes!:*