| anonim_4396 a întrebat:

Nu v-ati saturat de intrebari gen "patesc ceva daca am facut-o cu calul meu in grajd, in fan" (cea mai populara intrebare) straight face Adica, toti sunt interesati de intrebarile unor copii care nu au ce face. De ce ii mai bagati in seama?

4 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Eu nu îi bag în seamă.Şi nici ceilalţi n-ar trebui să-i bage-n seamă, dăm report şi gata.

greece12
| greece12 a răspuns:

Da,m-am saturat eu sa-i raportez, pentru ca nu suport atata retardare!

| Jameson a răspuns:

Ba da m-am saturat. Eu nu-i bag in seama.

| cobritsA a răspuns:

Salut!
Tocmai am avut ieri parte de o astfel de intrebare, intrebare stupida!
Si mi-am facut multi nervi, sincer copii astia nu au ce face! Mi s-a luat de unii dintre ei care pun intrebari si cred ca nici nu stiu ce vorbesc in mare parte.
Bafta!