supadeceapa
| supadeceapa a întrebat:

Nu vă enervează că de câteva luni apar aceleași întrebări în recomandate?

6 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Da unele intrebari nu isi au rostul! sensul! cand pui o intrebare! sa ai motiv pentru care sa o pui! nu-i asa!

| EntertainYou a răspuns:

Sunt atatea chestii in neregula dintotdeauna pe aici, fix de sortarea unor intrebari imi mai pasa.

| Drimmero a răspuns (pentru EntertainYou):

Pai si atunci ce mai cauti aici?

Oh, stai...nu exista zi relevanta atunci cand nu ti-ai facut targetul de circoteca.

| EntertainYou a răspuns (pentru Drimmero):

Ce te crezi la interogatoriu cu mine? Tu de ce dai pe aici? Tot pentru circoteca? Pai cred si eu ca fac destui cu tine. Le dai suficiente motive.

| Drimmero a răspuns (pentru EntertainYou):

Diferenta dintre mine si a diferitelor tale personaje este ca eu nu caut scandal in mod gratuit, raspund doar provocarilor in timp ce tu alegi prima varianta.

Cine face circoteca cu mine, ma?

Sa ne ierte fata ca iti scriu aici dar nu m-am putut abtine pentru ca esti mare in ipocrizie.

| utilizator6969 a răspuns:

Ba da.