| Okin14 a întrebat:

O intrebare legata de TPU...
Deci cand raspund la vreo intrebare, dau apoi la Raspunsurile mele, si acolo scrie " In asteptare ", si unii vad ca le citesc, dar acolo scrie tot "in asteptare"... deci ele sunt aprobate sau nu, ca nu inteleg thinking
Pentru ca vreau ca raspunsurile mele sa fie primele, si cand raspund sunt prima, iar apoi peste 1 minut sunt a 5... daca apar.
Vreau sa inteleg, multumesc! Funda

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
toate raspunsurile trebuiesc a fi verificate apoi aprobate...e posibil ca inaintea ta sa mai fi raspuns inca 4-5-6 si tot asa asteapta sa fie aprobate, apoi fiecare apare in functie de cum a trimis raspunsul..si eu patesc asa, vad ca are 0 raspunsuri si dupa ce raspund sunt a 4-5-6 etc..interesul tau e sa ajuti comunitatea nu? conteaza pentru tine daca esti primul ori ultimul? PENTRU MINE NU CONTEAZA
O zi frumoasa sa aihappy

2 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Dat fiind faptul ca esti inca utilizator junior rapunsurile tale au nevoie de aprobarea unui admin.Si e posibil ca alti sa raspunda pana raspunsul tau apare pe site.

| BiibiiBaaa a răspuns:

Normal ca le-a citit.big grin. Poate nu sunt onn. thinking nu are cum sa fie asa multee peste un 1 min straight face