| Ramo137 a întrebat:

Off de ce imi apare aici la notificari cand alti utilizatori pun intrebari noi si trebuia sa imi apara doar daca am primit raspunsuri la intrebarile mele...

Răspuns Câştigător
| SweetMinion a răspuns:

Nu,intra la setarile contului, la notificari prin e-mail si acolo trebuie sa iti scrie ''doresc sa primesc notificare cand un prieten pune o intrebare noua'',''nu doresc sa primesc notificare prin email cand un prieten pune o intrebare noua''. Du-te si bifeaza casuta pe care o vrei.

21 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Http://www.tpu.ro/blog/?p=4852

| Ramo137 explică (pentru NOname):

Nu zice nimic acolo ca imi apare la notificarile mele intrebarile altora cand le pun. e urat nu-mi place.

| NOname a răspuns (pentru Ramo137):

Http://www.tpu.ro/......-posteaza/

Nu ne rămâne decât să avem răbdare câteva zile.

| Ramo137 explică (pentru NOname):

Ok happy

| TPU.ro a răspuns:

Nu e nevoie sa iti stergi prietenii din lista. Debifeaza de aici caseta de Notificari pe site: http://www.tpu.ro/setarile-contului-meu/

Alexandra - TPU

| Ramo137 explică (pentru TPU.ro):

Mersi, am debifat ieri happy

| 116111 TelefonulCopilului a răspuns (pentru Ramo137):

Mai arunca o privire la ce anume ai debifat ieri, optiunea a fost lansata azi.

| mgtow a răspuns:

Asa sa actualizat TPU, le vezi dar poti marca notificari vazute.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Aşa s-a "modernizat" site-ul acum :)

"Si pentru ca am vrut sa marcam aceasta data importanta cu o imbunatatire, de astazi dam drumul unui nou sistem de notificari pe site, tot deasupra casutei de logare.

De acum inainte, acolo veti afla cand:
- cineva va raspunde la o intrebare
- un user va comenteaza un raspuns
- fotografia de profil a fost acceptata
- un prieten posteaza o intrebare
- este ziua de nastere a unui prieten (daca e o informatie pe care a ales sa o impartaseasca pe profil)
- aveti un raspuns desemnat castigator
- ati fost desemnat campionul zilei
- a fost postat un nou raspuns la o intrebare urmarita / favorita
- ati ajuns seniori
- ati primit o felicitare
- o cerere de prietenie a fost acceptata
- pe ce loc ati fost in topul saptamanii (in cazul in care apareti aici)
- pe ce loc ati fost in topul lunii (in cazul in care apareti aici)" - SURSA :
http://www.tpu.ro/blog/?p=4852

Toate cele bune.

| Ramo137 explică (pentru bursuc001):

Multumesc, la fel happy

| bursuc001 a răspuns (pentru Ramo137):

Cu plăcere happy

O zi frumoasă.

| SweetMinion a răspuns:

Iti spare "x a pus o intrebare noua", nu? Si eu le primesc, vin atunci cand unul din prietenii tai de pe TPU pune o intrebare noua, ceva gen "x a pus o intrebare noua, poate poti sa il ajuti tu". Intelegi?

| Ramo137 explică (pentru SweetMinion):

Dap. stiu. deci sa ii scut de la prieteni sad

| Ramo137 explică (pentru SweetMinion):

Era deja bifata, am debifat si bifat iar sper sa mearga. mersi happy

| SweetMinion a răspuns (pentru Ramo137):

Cu placere, doar asa sa ma asigur sper ca nu ai bifat-o tot pe aia cu "doresc sa..." Nu vreau sa sune ca imi bat joc sau ceva, vreau sa ma asigur ca ti-am explicat eu bone(vezi tu, romana mea e cam 'stricata')

| Ramo137 explică (pentru SweetMinion):

laughing nu am bifat-o pe cea potrivita cm ca nu doresc,
dar era bifata si tot imi apareau. in fine sper ca o sa mearga happy

| SweetMinion a răspuns (pentru Ramo137):

Ok,e bun. Sa speram ca merge ca sa nu trebuiasca sa iti stergi toti prietenii de pe TPU.

| Ramo137 explică (pentru SweetMinion):

Dap

| SweetMinion a răspuns (pentru Ramo137):

Nu,intra la setarile contului, la notificari prin e-mail si acolo trebuie sa iti scrie ''doresc sa primesc notificare cand un prieten pune o intrebare noua'',''nu doresc sa primesc notificare prin email cand un prieten pune o intrebare noua''. Du-te si bifeaza casuta pe care o vrei.

| Admunssen a răspuns:

Intra in cont la setari si debifeaza ceea ce nu vrei.

| Ramo137 explică (pentru Admunssen):

Nu imi apare nimic ce sa debifez in legatura cu asa ceva