| anonim_4396 a întrebat:

OK.am pus o intrebare la categoria gresita, cum o sterg?

9 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
intri la intrebarile tale, se afla in stanga unde scrie Logat ca...dai click pe intrebarile tale..sub fiecare intrebare este scris cu rosu Sterge, dai click, apoi iti apare un chenar si scrii de ce vrei sa stergi intrebarea si urmezi pasii.
O seara frumoasa sa aihappy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Intri în secţiunea "Intrebarile mele" din grila portocalie/stânga şi acolo ai listate întrebările puse şi opţiunea "Şterge" : dai click pe ea, apoi vei primi un e-mail cu link de confirmare; intri pe adresa de mail cu care ţi-ai făcut cont, dai clik pe acel link şi întrebarea va fi ştearsă!

"06. Cum sterg o intrebare sau un raspuns?
Poti face acest lucru din contul tau de utilizator, din sectiunea "Intrebarile mele" sau "Raspunsurile mele". In fiecare zi poti sterge maxim 10 postari. Aceste limitari reprezinta masuri de securitate impotriva stergerilor accidentale sau accesului altor persoane in cont. Vei primi un e-mail pentru confirmarea stergerii, iar tot ce va trebui sa mai faci este dai click pe al doilea link transmis. Daca stergi o intrebare care a primit raspunsuri, aceasta va aparea pe site ca fiind postata de un Anonim si nu va mai fi alocata contului tau." - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#06

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Bună

Pentru a șterge o întrebare intră la secțiunea ( întrebările mele ) apoi apasă pe ( șterge ).
Apoi vei primi un email de confirmare și gata!

O seară bună!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cel mai bine ar fi să nu o ștergi, ci să soliciți mutarea ei la categoria potrivită!

Chiar dacă ai impresia că ai șters-o, ea va continua să apară EXACT la categoria unde ai plasat-o inițial, dar sub anonimat...
Verifică și te vei convinge (păstrează linkul!)

| alexs99 a răspuns:

Pentru a şterge o întrebare trebuie să intri la "întrebările mele", vezi link-ul:
http://www.tpu.ro/site-users/questions/
,şi să dai click pe căsuţa "şterge" de sub întrebarea pe care vrei să o ştergi.

"06. Cum sterg o intrebare sau un raspuns?
Poti face acest lucru din contul tau de utilizator, din sectiunea
"Intrebarile mele" sau "Raspunsurile mele". In fiecare zi poti
sterge maxim 10 postari. Aceste limitari reprezinta masuri de
securitate impotriva stergerilor accidentale sau accesului altor
persoane in cont. Vei primi un e-mail pentru confirmarea
stergerii, iar tot ce va trebui sa mai faci este dai click pe al
doilea link transmis. Daca stergi o intrebare care a primit
raspunsuri, aceasta va aparea pe site ca fiind postata de un
Anonim si nu va mai fi alocata contului tau."
Sursa:http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#06
O dimineaţă bună.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am editat-o

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da stergere intrebarea, intri pe contul de e-mail pe care te-ai inregistrat in comunitatea TPU si confirmi dand click pe link.

| ღCARMELAღ a răspuns:

Poti face acest lucru din contul tau de utilizator, din sectiunea "Intrebarile mele" sau "Raspunsurile mele". In fiecare zi poti sterge maxim 10 postari. Aceste limitari reprezinta masuri de securitate impotriva stergerilor accidentale sau accesului altor persoane in cont. Vei primi un e-mail pentru confirmarea stergerii, iar tot ce va trebui sa mai faci este dai click pe al doilea link transmis. Daca stergi o intrebare care a primit raspunsuri, aceasta va aparea pe site ca fiind postata de un Anonim si nu va mai fi alocata contului tau.

| Rozetta a răspuns:

Pai intri la intrebarile tale! acolo iti va arata intrebarea! Sub ea scrie,, sterge intrebarea,,. apesi si o sa trebuiasca sa o confiri pe adresa de email!
bafta!