| Februar30 a întrebat:

Pe ce criterii acceptati prietenia cuiva pe TPU?

20 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Sa fie normal/a la cap, sa avem ce vorbi si sa se comporte frumos atunci cand si eu o fac, slava cerului ca exista si oameni de calitate aici si am avut noroc sau mai bine zis am stiut unde sa ma uit de i-am gasit, se stiu ei care cu care ma am bine.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cred ca accept cam la oricine laughing
Ups (trebuie sa mai sterg din ei)

| anonim_4396 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Nu m-ai crezut? sad

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai ba da. Dar am zis sa incerc smug

| anonim_4396 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Poate data viitoare

| Catrice a răspuns:

Ii accept pe cei normali.

| Frank51 a răspuns:

Ma uit ce intrebari are, daca nu e troll accept.

| Sofer a răspuns:

Pentru ca știu ca pun întrebări/raspunsuri faine și vreau sa fiu notificat laughing sau ca îmi place userul.

| Dismally a răspuns:

Le accept pe toate iar pe urma ii sterg pe cei cu intrebari/raspunsuri tampite happy

| siriusblack98 a răspuns:

Dacă am mai interacționat cu respectivul utilizator și am rămas plăcut surprins de caracterul său, atunci accept cererea.

| DonEduardo a răspuns:

In functie de cat de active sunt. Daca pun mulyte intrebarai si dau multe raspunsuri, atunici accept.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce presupune prietenia in linii generale este că tu îi vei vedea lui intrebarile si celalalt ți le va vedea pe ale tale. Deci adaug la prieteni persoane care fie pun întrebări la care in general vreau sa răspund, fie dau răspunsuri folositoare la intrebarile mele(deoarece le vor apărea la notificari).
În general daca primesc o cerere o voi accepta inițial, iar in functie de activitatea persoanei decid daca o păstrez sau nu in lista de prieteni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-accept.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunul simt, educația lui și faptul că am cu cine discuta Intr un mod civilizat.Mai greu se accepta pe Facebook cererile că aici, am trimis la ogramada de puicute cerere și nu prea au dat multe accept. Unele se mai cred și vedete, pline de figuri aici mai găsești un om normal am văzut că mai exista empatie
Deși și aici sunt mulți nebuni nu poți pune o poza cu tine că dai de surprize.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu accept.

| Goddessss a răspuns:

Sa nu fie un troll.
atâția proști am întâlnit, ca nici nu ti vine sa crezi

| Green66 a răspuns:

Accept toate cererile dar știu cum să mă fac "plăcut" și primesc rar cereri de prietenie.

| badpanda a răspuns:

Ii controlez istoricul, si ultimele 50de postari. Daca nu are 50 mai trebuie sa astepte.
Mi-am dat acordul pentru cererea de prietenie a lui Zilog ca sa aflu mai tarziu ca tipul a evadat dintr-un centru pentru persoane cu nevoi speciale.Trebuie sa fim foarte atenti.

| LasleaIoan1972 a răspuns:

Daca nu raspunde sau pune intrebari la misto este prietenul sau prietena mea

| Februar30 explică:

Criterii valide deci happy Multumesc pe aceasta cale celor care mi-au acceptat.