| ionut235 a întrebat:

Pe ce dată se tipăresc facturile de la e-on? Eu dacă am activat din greșeală factură electronică din aplicație cam în data de 10 aprilie eu cum mai primesc factura? Electronic sau prin poștă?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Tu nu mai primesti factura(tiparita) prin posta, odata ce ai activat-o electronic.
Daca le-ai dat adresa de email, o vei primi prin email, daca nu le-ai dat-o, va trebuii sa intri in acel cont si sa ti-o downloadezi singur.