| Lamdro a întrebat:

Placa de baza Asus Prime B550plus,cpu Ryzen 5 Pro 4650G, 2X8GB Corsair 3200 mhz,ssd,carcasa,etc
Seara il inchid,dimineata il pornesc dar nu are semnal video iar pe placa de baza palpaie intermitent ledul galben(ddram)
Am verificat memoriile separat pe alt pc si sunt ok,sursa ok, placa video ok
Am luat o placa de baza noua Gigabyte A520M H instalat totul cu atentie din nou acceasi problema porneste dar nu da semnal video(am si buzzer dar nu da bip)
Se poate sa fie procesorul PRAJIT?
Multumesc... o zi buna tuturor oriunde ati fi

1 răspuns:
| aditimus a răspuns:

Ar putea fi sursa.