| CARMENCITA a întrebat:

Pun si eu o intrebare mai aiurea pentru unii. Vreau sa stiu si eu de ce dupa ce am pus o intrebare care nu a aparut pe site s-a blocat netul? Vreau sa stiu ca sa nu mai pun intrebari pe site sau sa renunt.Intrebarea nu a aparut si mi-au blocat netul.Sincer daca e asa si pun o intrebare pe TPU si nu mai am net, renunt.Si ce am zis? Ca cine e nemultumit de ratb ca pe linia lui 335 pierdem vreo 3 autobuze poate face cerere pe site-ul lor. Ce am scris de ati sters intrebarea si apoi nu mai puteam accesa nici un site?

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Faptul că ți-a fost raportată o întrebare n-are nici o legătură cu faptul că ți-a picat netul. A fost o pură coincidență.
Poți să pui câte întrebări vrei, cât timp acestea nu încalcă regulamentul.
Succes.

| VladimirPutin a răspuns:

E site-ul varză
nici nu îți apăruse acea întrebare