S-a anuntat Userul Anului 2016

Buna, prieteni!

A venit si ziua cea mare: astazi anuntam Userul Anului 2016!

And the winner is... PAM, PAM, PAM....Floresdemayo. Felicitari, draga noastra!

Le multumim tuturor celor care au participat la aceasta competitie, fara voi comunitatea TPU.ro nu ar mai fi la fel.

Sarbatori fericite!

33 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Felicitări, Flores!
La tine Moşu' a venit mai devreme. big grin

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Felicitari floresdemayo!

| dannys a răspuns:

Felicitari Floresdemayo!

| darrio2007 a răspuns:

Eram sigur. Chiar am votat-o. Felicitari!

| MihaelaDart a răspuns:

Felicitari! Isi merita premiul! happy

| Violleta2022 a răspuns:

Felicitari!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Felicitări! happy

| Drimmero a răspuns:

Eram sigur ca ea iese, si chiar merita, numai bine!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Voi faceți ce faceți și mă lăsați fără grai! ))
Mulțumesc TPU, mulțumesc tuturor! love struck

| J0B0MAT a răspuns (pentru floresdemayo):

Felicitări! Mă bucur că ai câştigat!

| GolopențaAdrian a răspuns (pentru floresdemayo):

Speram sa nu ramai fara!

| darrio2007 a răspuns (pentru floresdemayo):

Pupici!

| Fatamuntilor a răspuns (pentru darrio2007):

Ce faci bre, te dai la Flores?rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru floresdemayo):

Cand facem nunta?

| darrio2007 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Nu,bre. Dar de la inceput mi s-a parut cea mai potrivita sa castige acest titlu. Cand am scris ma gandeam la fiica-mea. O astept sa vina de sarbatori. Asa ii scriu si ii spun si ei. „Pupici cu sclipici". Aici am scris doar primul cuvant.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru darrio2007):

Stiu,Dario,te tachinam! Sper sa nu te fi suparat!
Si eu cred la fel de 2-3 ani!

| darrio2007 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Cum sa ma supar, Angy! Esti cea mai buna prietena a mea de pe site.

| Fatamuntilor a răspuns:

Bravo Flores! Ma bucur!

| LoveSleep a răspuns:

Solicit renumărarea voturilor.

| Clorox a răspuns:

Felicitari!
Nu te cunosc dar sunt sigur ca o meriti happy

| GolopențaAdrian a răspuns:

Felicitari si succes in continuare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Felicitari!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Felicitari!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Felicitari, draga floresdemayo, nu te cunosc, dar pari de treaba dupa avatar laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am votat castigatoarea \:d/

Răspuns utilizator avertizat
| KanezuY a răspuns:

Felicitari!

| dfeel a răspuns:

Felicitari!

| Adbbmsh a răspuns:

Felicitari, iata o persoana ce isi rapeste din timpul sau pentru a-i ajuta si pe ceilalti!
Respectele mele.
Sarbatori fericite si un an nou la fel de prosper si poate... de ce nu? sa fii tot tu USERUL ANULUI 2017.

| LostInPark a răspuns:

Am invartit de buna voie 200 de sarmale in cinstea ei cand am auzit.
Vad ca a contat votul meu si de data asta. happy
Astept, tort, bere, suc...

| FluturicaMicaMica a răspuns:

Te felicit! În comunitatea TPU sun mii de utilizatori. Tu ai fost cea mai bună în acest an. Recunosc că am avut alt preferat, dar mi-am dat seama că nu are treaba de preferatul meu. Am zis corect? În acest an te-ai descurcat cel mai bine si te felicit din nou! De asemenea îi felicit pe toți care au ajuns în această cursă fiindcă nu ar fi ajuns acolo fără cele mai bune răspunsuri! Sper si îmi dau silința să ajung si eu in cursa pentru Userul unui an si mi-am dat seama că acolo ajung utilizatorii cu experienta!
Felicitări tuturor!

| crissssro a răspuns:

Felicitari bravo continu asa

| SweetStrawberry a răspuns:

Bravo Flores, esti foarte priceputa si vad ca te intereseaza sa raspunzi la intrebari, nu sale pui si asta dupa parerea mea este foarte bine.Iti place foarte mult sa ajuti oamenii cat se poate de des si esti si foarte activa.Plus de asta esti un model demn de urmat pentru noi toti utilizatorii TPU, inclusiv eu.Pe mine, de exemplu, chiar m-ai ambitionat sa ajut oamenii raspunzandu-le la intrebari si poate sa aspir la Userul Anului 2017(era sa scriu 2016).
Sper sa o tii tot asa si sa continui cu ceea ce faci pentru ca dupa parerea mea iti merge foarte bine.Chiar nu glumesc, chiar inainte sa iti scriu mesajul am intrat putin pe profilul tau si vad ca de-al lungul timpului, din 2012 de cand raspunzi la intrebari si am vazut ca ai un punctaj foarte mare si esti clasata pe locul 34 in clasamentul cu userii, ceea ce inseamna ca tu chiar te stratuiesti enorm de mult pe TPU.
Bravooooo...