| Alice1122 a întrebat:

Sal pe voi nu va enervează atunci când cineva imediat după ce răspunde la o întrebare te întreabă dacă vrei sa ii dai funda (pe mine ma scoate din minți)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iar acum vor veni toti la intrebarea asta sa iti scrie un pomelnic de laude de sine cum ca ei raspund numai ca sa ajute, dar in sinea lor numai la funde se gandesc. Pentru a te impresiona si sa isi creeze o imagine buna.
Ipocrizia e la moda pe TPU daca stai sa analizezi.

15 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Da,nici eu nu înghit prostia asta. Eu dau răspunsuri pentru simplul fapt că vreau să ajut cu un sfat sau mai multe. Nu mă încălzește cu nimic dacă am nu știu câte funde sau devin expert TPU.
Nu sunt de acore cu utilizatorii care la sfârșitul fiecăriu răspuns cerșesc o amărâtă de fundă. Dacă funda îți este acordată, înseamnă că răspunsul a fost apreciat fără să ceri tu fundă.

Numai bine.

| CompleteAndUtter a răspuns:

Pe hi5 comment-uri, pe facebook like-uri, pe TPU funde. Mereu vor vrea ceva oh go on.

| nodeerskulls a răspuns:

In momentul cand cineva face asta, stiu sigur ca persoana aia nu va primi nici o funda de la mine big grin

| CrazyTeenager a răspuns:

Nu, de ar fi sa ma enervez de la nimicuri de genu' as muri inainte de vreme.
Chestia cu funda e de bun simt, consider ca daca ai raspuns, e indeajuns, cel care a pus intrebarea va decide el cine sa primeasca funda.
Si in fond de ce raspunzi la o intrebare?
Eu personal raspund la intrebari ca sa ajut persoana in cauza, nu ca sa primesc o funda virtuala, pe care personal nu o pot folosi nici macar ca sa ma sterg la fund, din lipsa de hartie igienica...

| thealchemist a răspuns:

Ba da, dar e dreptul lor. funda?

| getutageo a răspuns:

Buna da este foarte enervant este treaba lor daca vor sa cerseasca multumiri

| Julieღ a răspuns:

Ba daaaaaaa laughing toti vor numai funde. S-a ajuns ca la hi5 pe epoca lui cand toti vroiau cat mai multe commenturi happy trist!

| Fluffinator a răspuns:

Ba da...ne enerveaza. Dar acum sunt curios cum dai tu funda la o asemnea intrebare care sincer nu isi are rostul?

| DanielleDaniaD a răspuns:

Da, si pe mine. urasc asta...[ adica..." imi dai funda? te roog frumos"] se milogesc pentru o fundastraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reactia mea? Daca as putea...
Eu as cam arunca o vraja Incendio pe tastatura pe care o foloseste respectivul sau i-as imprumuta o "tastatura" mai speciala de-a prof. Umbridge. Cine a vazut Harry Potter stie la ce ma refer devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care pupincurist mi-a dat stupid? Te simti si te supara adevarul, ti-am spulberat atentia si era sa te dau in vileag? Cand ti-o faci cu mana ta...cand voi afla cine m-a stupizat voi mai descoperi un pupincurist ipocrit smug.

| ucatati a răspuns:

Ba da... funda?hee hee) glumeam.rolling on the floor)

| geosweet a răspuns:

Pe mine nuh. funda?laughing)
glumesctongue cateodata ma enerveaza si pe mine dar asta e

| ledzepp a răspuns:

Da si pe minelaughing parca atunci cand cer iti vine in cap"clar nu le dau"

| Ionelaa28 a răspuns:

Waaa...deci nu sunt singura care nu suporta chestia asta. Si pe mine ma scoate din minti. Nu suport. Ursc chestia cu "funda?". x-(