| elisey a întrebat:

Sal TPU, vreau sa stiu cum pot sterge anumite intrebari si raspunsuri, intrebari puse de mine si raspunsurile primite. va rog, multumesc!

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

Dacă o postare încalcă regulamentul, poţi s-o raportezi (şi să mai rogi pe cineva care este Senior s-o raporteze) sau să trimiţi un mesaj la Contact http://www.TPU.ro/contact şi s-o rogi pe Cristina să o şteargă.

Iar postările tale le poţi şterge din contul tău, adică le poţi anonimiza, intrând la "Întrebările mele", respectiv, "Răspunsurile mele" şi dând clic pe "Şterge" sub postare.
Succes.