| Love_6750 a întrebat:

Am o intrebare:de ce imi arata '0 puncte (172 in ultimele 7 zile)' si la profil imi arata 0 puncte? Deci am puncte sau nu?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

In aceasta perioada nu se actualizeaza datele de pe profil (tot ce tine de punctaj). Dar nu-ti fa griji, pentru ca s-a mai intamplat si in trecut, iar apoi totul a revenit la normal. In cateva zile ar trebui sa se rezolve. Deci, stai linistit/a!
Numai bine!

4 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

ai puncte dar se pare că este ceva defecţiune pe site, la toţi e aşa
aşteaptă puţin, până se va rezolva;)
şi eu am mai pus întrebarea şi am aflat că şi anul trecut s-a întâmplat
http://www.tpu.ro/......teva-zile/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LOOOOL doar 1 raspuns?! nicio intrebare nimic?! Si ce rank mai e si ala?

| Andy04 a răspuns:

Pai daca iti arata acolo 172 de puncte inseamna ca ai facut doar 172 de puncte in aceasta saptamana.

| AngelMiley_8855 a răspuns:

Da ai puncte.In aceasta perioada nu se actualizeaza datele de pe profil (tot ce tine de punctaj). Dar nu-ti fa griji, pentru ca s-a mai intamplat si in trecut, iar apoi totul a revenit la normal. In cateva zile ar trebui sa se rezolve. Deci, stai linistit/a!
Numai bine!