| Reny a întrebat:

Sallut!
Nu am mai intrat demult pe TPU si am observat unele schimbari.
Imi spuneti si mie ce inseamna utilizator senior si utilizator junior?
Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Junior >> user cu mai putin de 10 zile activitate pe site si /sau mai putin de 100 raspunsuri.Nu are dreptul de a vota, raporta sau de a trimite mesaje private.

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Intră pe blog și citește ultimele postări și comentarii: http://www.TPU.ro/blog/. Așa vei fi la curent cu toate noutățile.
Succes.

| Hombre a răspuns:

O abureala care cica duce la imbunatirea site-lui, oamenii de calitate face asta nu seniori, juniori, catei s-au dulăi.