| Claudiu950 a întrebat:

Abia mi-am facut un cont pe TPU si nu stiu cum sa imi postez o imagine de cont. Puteti sa imi spuneti cum?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna Claudiuhappy si bun venit pe acest sitehappy intra la editare profil, si te duci la selecteaza o poza/imagine de profil, dai click pe alege, si ti se deschide un chenar, te duci in documentele tale sau unde ai tu poze, selectezi poza/imaginea dorita...
sper sa reusestihappy
Mult succes!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Pai, du-te la "editare profil" si o sa-ti apara un spatiu unde sa pui poza de profil. O sa apara o chestie cu browse pentru a o alege din calculatorul tau.
Succes!

| Dizzyz a răspuns:

Pai dai la editare profil m-ai jos scrie selecteaza imagine profil.
D-ai in dreptul ei pe choose si iti alegi poza ta din calculator.
Bafta!