| LoveSleep a întrebat:

Salut.
Am debifat să nu primesc notificare prin e-mail când "un prieten pune o intrebare" dar mesajele private, fundele si restul notificărilor sunt trimise pe mail. Cum fac să nu mai primesc e-mailuri?
Mulțam, fundă.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cred că poți să-ți schimbi adresa de email, nu-i nevoie să îți faci un cont nou. Scrie la contact, îți va răspunde Cristina.

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu ai posibilitatea asta. Ori renunți la cont, ori îl accepți cu toate... defectele. Enervantă situația, știu. : ))
Bifează-le pe toate și dă-le delete din email. Ori, fă-ți o altă adresă de mail, specială pentru acest cont. În felul acesta, nu se mai pot amesteca emailu-rile prietenilor cu notificările primite de pe site.

| LoveSleep explică (pentru floresdemayo):

Pot să-mi mut contul pe o altă adresă de e-mail? E posibil sau am înțeles prost și am început să visez aiurea?
E enervant rău. Contul e pe adresa de e-mail a lu' soră-mea și îmi tot zice că îi apar notificări.

| floresdemayo a răspuns (pentru LoveSleep):

Uite, m-am uitat acum. Du-te la setările contului meu și fă de acolo modificarea adresei de email:
Ex: http://i.imgur.com/RiIHxif.jpg

| LoveSleep explică (pentru floresdemayo):

Și mă gândeam să mă uit, da mi-o fost lene.
Mai bine am postat întrebarea straight face
Mulțumesc de deranj, o seară plăcută.

| floresdemayo a răspuns (pentru LoveSleep):

Cred că poți să-ți schimbi adresa de email, nu-i nevoie să îți faci un cont nou. Scrie la contact, îți va răspunde Cristina.

| LoveSleep explică:

Orice pentru tine