| EmilyTPU a întrebat:

Am postat recent o intrebare despre niste seriale si am intrat mai tirziu sa vad raspunsurile si le-am vazut, pe urma am mai intrat odata sa vad si altele si la notificari imi apare ca mi-au mai raspuns inca doua persoane la intrebare dar cind dau la intrebare nu imi apare asa s-a intamplat si acum citeva saptamini tot cu o intrebare despre seriale...de ce dispar aceste intrebari? Cum sa le opresc? ajutati-ma va rog! Dau

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Întrebarea respectivă ţi-a fost ştearsă de admini pentru că încălca regulamentul.
Pentru mai mult lămuriri scrie la Contact http://www.tpu.ro/contact
Succes!