| SnoopyRoCR a întrebat:

de la ce varsta poti sa te duci la sala si sa fii sigur ca nu o sa ai probleme? Am vazut alte topicuri in care scria ca poti si la 13 ani dar sa ai grija ce exercitii faci. Dar eu vreau sa stiu de cand poti sa mergi si sa faci cu tot ce e acolo fara sa ai probleme de crestere.De la 18? Sau de la cati ani?

Răspuns Câştigător
| RoCkKiD a răspuns:

E irelevant, sportul e sanatos indiferent de varsta. Partea cu crescutul e o prostie, din contra sportul (de oricare ar fi) stimuleaza cresterea.

1 răspuns:
| BogdanM275 a răspuns:

Cel mai recomandat, ar fi de la varsta de 15-16 anii ca sa nu ai probleme.