| LeKaAlex a întrebat:

Salut,atunci cand dau pe intrebarile mele - sterge intrebarea zice ca o sa primesc un email pe yahoo email al meu, si eu nu primesc nici un email cu confirmarea stergeri intrebarii. Ma ajuta cineva? Si la mai multe intrebari.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dureaza ceva pana vine confirmare, daca vrei poti sa mai contactezi direct un adminb

http://www.tpu.ro/contact

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Trebuie să ai RĂBDARE : uneori durează câteva ore :(
Mai intri pe adresa de e-mail peste vreo 3 ore, apoi peste alte 3 ore...

"06. Cum sterg o intrebare sau un raspuns?
Poti face acest lucru din contul tau de utilizator, din sectiunea "Intrebarile mele" sau "Raspunsurile mele". In fiecare zi poti sterge maxim 10 postari. Aceste limitari reprezinta masuri de securitate impotriva stergerilor accidentale sau accesului altor persoane in cont. Vei primi un e-mail pentru confirmarea stergerii, iar tot ce va trebui sa mai faci este dai click pe al doilea link transmis. Daca stergi o intrebare care a primit raspunsuri, aceasta va aparea pe site ca fiind postata de un Anonim si nu va mai fi alocata contului tau." - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#06

Dacă, totuşi, nu reuşeşti să găseşti/primeşti acel e-mail de confirmare, atunci trimiţi un mesaj din secţiunea "Contact" - colţul dreapta sus, ori de la linkul :
http://www.tpu.ro/contact

Toate cele bune.

| StalkerSoul a răspuns:

Este nevoie sa astepti putin timp. il vei primii!

| LeKaAlex explică (pentru StalkerSoul):

Astept si o saptamana dar tot nu primesc nimic.