| StefanCristi55 a întrebat:

Ce trebuie sa fac sa pot vota comentarii pe TPU? Cand incerc imi zice ca statutul de membru junior nu imi permite sa votez. Ce trebuie sa fac pentru a "avansa"?

Răspuns Câştigător
| onlychengs a răspuns:

Buna StefanNosense,
Trebuie sa ai 10 zile de la deschiderea contului, si sa ai 100 de raspunsuri(de calitate)fii activa pe site, apoi adminii, vor avea grija sa iti schimbe statutul din junior in senior.
O zi frumoasa sa ai

1 răspuns:
| alexs99 a răspuns:

Pentru ''a avansa'' la stadiul de senior trebuie sa ai 100 de raspunsuri si 10 zile de la crearea contului.