| SasukeCS2 a întrebat:

Cum pot sa vad care dintre raspunsurile mele au fost considerate folositoare, nefolositoare, amuzante, inteligenteeronate, eronate.

6 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Nu ai cum, pentru ca nu exista aceasta optiune.
Decat sa iei fiecare raspuns in parte si sa dai "Evalueaza"!

| CautNume a răspuns:

Intri la "Vizualizare profil" (chenarul portocaliu din dreapta) si acolo (putin mai jos, sub "Muzica mea" si "Punctaj").Dai acolo.Vei vedea nr. de voturi.
Poti sa vezi cine ti le-a dat numai daca dai pe profilul acestuia la "Voturi date de..."(sub punctaj) altfel nu poti afla.
Intri la intrebarea la care ai dat raspunsul si acolo dai la "Evalueaza" si iti va aparea in paranteza nr. de voturi si ce voturi ai primit la respectivul raspuns.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Singura cale pentru a afla ar fi sa mergi la intrebarile carora leai dat raspuns, sa mergi la preofilul persoanelor sinior carora leai raspuns si unde scrie voturi date de...(sub punctaj) apesi pe fiecare categorie(voturi folositor...)si o sa vezi daca ai primitvot sau nu!
Succes si sper ca ai inteles!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singurul mod prin care poti vedea care dintre raspunsurile tale au fost votate este sa le vizualizezi pe fiecare in parte si sa le verifici, dar nu merita, e o pierdere de vreme.In schimb, voturile primite recent pot fi mai usor de aflat, prin verificarea raspunsurilor din ultimele 2 zile(de obicei, raspunsurile sunt votate in primele zile dupa ce sunt postate). Numai bine.

| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

Buna!

Nu se pot vedea.

| RobertXT a răspuns:

NU se poate.Dar poti sa dai la raspunsurile mele si o sa vezi toate raspunsurile.Si sub raspun o sa apara scris mai mica intrebarea scrisa cu albsatru.Dai pe ia o sa iti apara intrebare raspunsul tau si raspounurile celorlalti daca a mai raspuns cineva.Si poti sa vezi daca ti-a dat funda. Apropo de funda tu nu-mi dai mie una?