| Th3Public3N3MY a întrebat:

Daca dau voturi la un raspuns ex inteligent, folositor, amuzant imi ia mie puncte? Eu asa am inteles ca daca votez imi ia din puncte mie si le da cui votez. Dau funda!

Paste fericit tuturor!kiss

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc frumos,un Paste fericit si tie! Referitor la intrebare; nu pierzi nici-un punct, nici daca votezi(pozitiv/negativ), nici daca declari un raspuns castigator.In cazul in care declari un raspuns castigator(spun asta,cu toate ca nu ai intrebat, pentru a fixa mai bine anumite idei care au lasat in ceata mai multi utilizatori), punctajul nu iti este modificat in nici-un fel.In cazul in care votezi anumite raspunsuri(indiferent daca votul este pozitiv sau negativ), primesti 0, 5 puncte/vot. Spre exemplu eu am 6 voturi(date la inceputul activitatii mele pe site), dintre care au fost si negative si am primit 3 puncte pentru ele.

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ai inteles gresit. Din contra, din cate am observat, pentru fiecare doua voturi (pozitive) primesti un punct, nu ca ar conta foarte mult.
O zi buna!

Apache
| Apache a răspuns:

NU iti ia din punctele tale!:.nu stiu de unde ai inteles tu asta!

| ImmortalQueen a răspuns:

Nu iti ia tie din puncte, stai linistit!hee hee

Paste fericit!:*

| fuckThisLife a răspuns:

Paste fericit:0si...nu-i adevarat cu schimbu de punctehappy

| Mymymymmy a răspuns:

Nu o sa ti le ia nu au cum
tu leai facut
paste fericit si tie:*
pa pa pa pa!

| DoarOana a răspuns:

Buna Cătălin,
Nu o sa iti ia din punctele tale. Tu ai muncit pentru punctele tale asa ca nimeni nu ti le va lua.
Paste fericit si tie.
Pa, pa