| Alverto a întrebat:

Salut, de ce oare unii utilizatori de pe acest site nu mai sunt activi de ani buni? Mai știți ceva de ei?

3 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Salut! Unii s-au plictisit, alții și-au rezolvat anumite probleme și au lăsat acest site (probleme precum cele de natura socială), ori există utilizatori care vin aici doar temporar (ex: trec printr-o perioadă mai dificilă a vieții) și o știu și ei asta. Mulți utilizatori de top nu depășesc 60.000 de răspunsuri, deci să te aștepți și tu că nimic nu ține o veșnicie.

| Sofer a răspuns:

Diverse probleme și nu mai au timp de site și s-au plictisit.

| LPCTSTR a răspuns:

Am cativa candidati si mi-e extrem de dor de ei.
Lumea se plictiseste, intrebarile devin irelevante, repetitive, anoste, sau pur si simplu este peste ei. Am patit si eu asta in vara anului trecut.
As vrea sa-i readuc insa mi se pare nepotrivit sa-i chem sa faca munca de "filantropie", pana la urma fac ce vor cu timpul lor.