| ChiftelutaCrocanta2 a întrebat:

Deci...Cică sunt declarat câștigătorul premiului surpriză! Ei bine, cum este expediat cadoul? Și-l pot dona? Se poate refuza?

9 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cred ca premiul surpriza vine intr-u mystery box si contine chiloteii lui Antonia cu sigla Vodafone pe eiwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Simpatic a răspuns (pentru nimportequi):

Lol

| Simpatic a răspuns (pentru nimportequi):

Premiul acesta vine pentru cel care a prevazut castigatorul bre si aceea/acela este ChiftelutaCrocanta2

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Prin poștă bănuiesc. De ce să-l refuzi?

| ChiftelutaCrocanta2 explică (pentru supadeceapa):

Nu știu, doresc să-l donez

| supadeceapa a răspuns (pentru ChiftelutaCrocanta2):

Să știi că sunt săracă

| Nemessys a răspuns (pentru supadeceapa):

Eu sunt si mai sarac sad

A da, mai stii cand ai zis ca ala care castiga merita o supa facuta de 3 zile? Sper ca ala sa fie premiul pe care-l primesti tu rolling on the floor Karma.

| supadeceapa a răspuns (pentru Nemessys):

Am inimă grasă sad așa că încurajez ChifteauaDarnică să-ți doneze ție premiul care habar n-am în ce constă. Sper să fie doar chiloți și șosete! Ciorba de 3 zile e a lui sadrian, de aia nu se atinge nimeni, încurajez adminii să pună șoricioaică în ea, e un vitaminizant bun, 10/10 recommend