| αndï a întrebat:

Problema ar fi ca in momentul cand primesc fundite, chiar si daca astept mai mult timp, nu-mi creste rank`ul si nici punctajul, stie cineva sa-mi clarifice la ce intervale de timp se updateaza? mi-e confuza rau de tot chestia

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

In aceasta perioada nu se actualizeaza datele de pe profil (tot ce tine de punctaj). Dar nu-ti fa griji, pentru ca s-a mai intamplat si in trecut, iar apoi totul a revenit la normal. In cateva zile ar trebui sa se rezolve. Deci, stai linistit!
Numai bine!

2 răspunsuri:
| N3X7 a răspuns:

De 2 ori pe zi nu stiu exact orele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cand moderatori sunt pe cablu (vorba vine_), cand sunt la posturile lor, din ora in ora, poate din zi in zi, niciodata no sa fie la fel, acelasi interval de timp, pentru fundita parca ei cateva sute de puncte nu stiu sigur
pa pa