| spyke321 a întrebat:

Salut.
Se poate raporta unul din utilizatori? Este o persoana care a pus o intrebare foarte aiurea iar acum ii jigneste pe ceilalti pentru comentariile primite. (Pe cei care au dat comentari la respectiva intrebare)

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Trimiţi un mesaj la Contact http://www.tpu.ro/contact, prezentând toate dovezile încălcării regulamentului - ataşând link-urile sau print screen-urile. Şi în mod normal în câteva zile utilizatorul respectiv va fi suspendat.
Succes!

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dar vezi că sunt anumite specimene, în cazul cărora nu se aplică regulamentul creat pentru Oameni (!) normali (!).
Iar ei, săracii, ajung să se creadă speciali, când de fapt au devenit doar cazuri pierdute, cu care nu merită să-ţi baţi capul, până şi pentru admini...

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti scrie un mesaj din CONTACT, expui situatia si dai link-ul intrebarii. Numai bine!

| gigel68 a răspuns:

Ma gandeam ca vrei sa ma raportezi... laughing da` vad ca-i vorba de altcineva. laughing
vezi ca in dreptul raspunsului lui, ai un buton rosu pe care scrie "raporteaza" bifeaza "continut obscen/ilegal" si apasa pe rosu...

| gigel68 a răspuns:

@NOname, printre prietenii tai sunt si specimente?

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ai dreptate. Sunt multi dobitoci aici. Cred ca daca intri sus in dreapta unde scrie contact si-l raportezi cineva ii va sterge contul.