| Doctorbbtt1 a întrebat:

Salut, știe cineva cum șterg întrebările postate pe TPU, am primit deja răspuns la ele și vreau să le șterg mersi

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da lasa-le aici de ce sa le stergi? Oricum intrebarea nu e stearsa de tot, doar apare "anonim" in locu numelui tau

| AvalohAlyn a răspuns:

Dai la profilul tau, intrebarile tale si este un buton rosu sub fiecare intrebare unde scrie sterge. Apesi stergere si apoi te duci la emailul cu care ai facut contul caci vei primi un mesaj pe mail cu confirma stergere intrebare sau ceva de genul.Dai click pe linkul din mail cum scrie si in mesajul primit adica email, si te directioneaza la site spunandu-ti cu verde ca intrebarea a fost stearsa.Succes!

| Itanul a răspuns:

De ce nu le lasi sa invete si altii din raspunsurile primite?