| alexz25 a întrebat:

Salut,sunt membru junior si este foarte stresant pentru ca nu pot trimite mesaje private,va rog sa imi explicati cum de am primit mesaje private de la alti utilizatori juniori iar eu nu o pot face, va asigur ca erau juniori nu seniori.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DEPINDE de setările ( de profil/Mesagerie ) pe care le-a făcut userul respectiv ( la care doreşti să-i trimiţi mesaj privat )!
Dacă în secţiunea "Setarile contului meu"/"Editeaza profilul" la rubrica "Vreau sa primesc mesaje de la:" a selectat "Toţi membrii TPU", atunci îi poţi trimite mesaj privat ( chiar dacă este Junior )!

Toate cele bune.

| SkyPilot a răspuns:

Depinde cum s-au setat cei carora incerci sa le trimiti mesaje. Pot primi de la oricine, de la seniori, de la prieteni, de la nimeni. Tu primesti de la oricine (in Setarile contului meu).