| Ciurar_Sebastian-Iosif_1994 a întrebat:

As vrea doar sa întreb ceva, poate râdeți de mine... Sunt cam nou pe aici... Si am mai pus câteva întrebări despre pc-URI si le-am pus la o categorie gresita si la care mi s-a trimis un mail ca am pus la o categorie gresita si ca daca se ma întâmpla mi se șterge contul de pe TPU., care este categoria cu întrebările de pe pc? Dau fundawinking

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
La categoria Tehnologie poti posta tot ce doresti despre pc-uri si tot ce tine legat de tehnologie.
Unde scrie Logat ca..in partea stanga mai jos gasesti categoriile ce te intereseaza.
O zi bunahappy

| Ciurar_Sebastian-Iosif_1994 explică (pentru caramela):

Multumesc caramela :* la fel si tie :* :*

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Întrebările care au legătură cu PC-uri/laptop-uri se postează în categoria "Tehnologie" :
http://www.tpu.ro/tehnologie

Toate cele bune!

| WarriorCat a răspuns:

Tehnologie / Jocuri PC/Online.

| Ciurar_Sebastian-Iosif_1994 explică (pentru WarriorCat):

Exact acolo am postat la (jocuri pc/online) si a zis ca este gresit