| Den1597 a întrebat:

Salut TPU! Cât timp durează aprobarea unei întrebări, aici? Am pus o întrebare de vreo oră și nimic! Tot este în așteptare.

Răspuns Câştigător
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Nu mai știu, mi-am făcut cont în 2019, dar depinde dacă persoana care se ocupă de aprobarea întrebărilor este conectată sau nu. Nu știu exact cine e

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intrebarea a aparut demult pe forum, uite-o aici, acum trebuie sa ai rabdare, sa primesti raspunsurid e la cei care sunt pe forum si stiu a raspunde la intrebarea ta.

https://www.tpu.ro/......ularizare/

| nuamabsolutnicioidee a răspuns:

Uneori, abia dacă ai pus-o și toată lumea o vede.
Alteori, trebuie să aștepți sa fie aprobată manual.