| kar1GaNNN a întrebat:

ma puteti ajuta cu un sfat.
Atunci cand vreau sa postez un raspuns la o intrebare de pe TPU scriu ce am de scris la raspuns, dau Trimite raspunsul si automat dupa ce trimit imi apare http://imgur.com/Q92Th0p asa si eu sunt intrat deja in cont. Dau vot + funda raspunsului care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Dacă acest lucru ţi se întâmplă doar ocazional (nu cu toate întrebările, ci doar cu unele, din-an-în-paşti), înseamnă că întrebările respective au fost raportate/şterse, însă încă nu au apucat să dispară de pe site. Nu mai poţi răspunde la ele. Treci la următoarele (deşi, ştiu, uneori acest lucru poate fi frustrant şi dezamăgitor).

| kar1GaNNN explică (pentru NOname):

Multumesc pentru sfat.

| NOname a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Nu ai pentru ce. : )

8 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

E posibil ca @NOname să aibă dreptate!
Este una din posibilităţi.

Sau, este posibil ca situaţia respectivă să se fi datorat faptului că erai în prima ( sau a 2-a zi pe site ).
Ori, poate fi vorba de o eroare de server...

Oricum, dacă situaţia se repetă destul de des, atunci poţi trimite un mesaj la "Contact" :
http://www.tpu.ro/contact

Toate cele bune.

| kar1GaNNN explică (pentru bursuc001):

Gata am inteles cum se face.big grin

| bursuc001 a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Cu plăcere!

O seară frumoasă.

| kar1GaNNN explică (pentru bursuc001):

Am rezolvat, mersi oricum big grin

| kar1GaNNN explică (pentru bursuc001):

Mersi la fel.

| bursuc001 a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Cu plăcere!

Mersi şi euwinking