| Gold22Wolf a întrebat:

mi-am facut cont recent pe TPU si am o intrebare trebuie sa platesc cumva?

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ţi-a cerut cineva bani?

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
nu nu platesti nimic, totul este gratuit, asa ca, bun venit si activitate intensahappy
O zi frumoasa sa aihappy

| darrio2007 a răspuns:

Aici nu se plateste inscrierea pe site.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU trebuie să plăteşti nimic!

"40. Postarea de intrebari si raspunsuri e gratuita?
Navigarea pe site-ul Toti Pentru Unu este complet gratuita. Telul TPU este sa ofere utilizatorilor sai un spatiu unde sa se simta liberi sa discute despre chestiuni care ii preocupa si sa isi ofere sprijin reciproc, fara a pretinde recompense materiale pentru aceasta." - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#40

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu platesti nimic! laughing

| alexs99 a răspuns:

''40.Postarea de intrebari si raspunsuri e gratuita?
Navigarea pe site-ul Toti Pentru Unu este complet gratuita. Telul TPU este sa ofere utilizatorilor sai un spatiu unde sa se simta liberi sa discute despre chestiuni care ii preocupa si sa isi ofere sprijin reciproc, fara a pretinde recompense materiale pentru aceasta.''
Extras din:http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| SimonaCristina a răspuns:

Accesul e gratuit. Bafta! Respecta regulamentul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Accesul pe TPU este total gratuit.Important este sa respecti regulamentul.Mult succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

GRATIS! laughing rolling on the floor

| kiv1990 a răspuns:

Bun venit in familia noastra mare unde membrii se ajuta gratis
dar daca vrei sa faci vreo donatie se poate

| pisicdragutz a răspuns:

Nu trebuie sa platesti nimic, este gratuit.