| Condrache_Marian_1989 a întrebat:

Sper sa ma poate ajuta cineva cu o problema legata de Facebook eu stau pe Facebook si pe telefon si pe calculator(PC) de vreo cateva zile nu mai pot eticheta pers in diferite postari pe Facebook cand stau pe PC cand stau pe telefon pot sa dau tag unei persoane de ce nu merge?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă într-adevăr pe telefon nu întâmpini această problemă, atunci folosește un alt browser, atunci când te loghezi la Facebook pe PC. Și poate că așa, ai success.
Dacă nici așa, atunci scrie-le despre problema ta (in lb engleză) la "Raportează o problemă". Poate fi vorba de o eroare tehnică, iar daca e din vina lor, vor rezolva problema. Verifică-ți periodic "Inboxul de asistență", fiindcă acolo primești răspunsul lor.
PS. Să stii ca sunt persoane cărora nu le place să fie etichetate în imagini, iar atunci fie îti dau unfriend, fie block, fie te raportează pentru abuz. Iar dacă abuzezi de aceasta functie sau etichetezi în mod constant aceleași persoane, poti fi banat o perioadă de la această activitate. E bine să ții cont si de acest aspect.
Cineva care admira cu adevarat o imagine de-a ta, va distribui imaginea, daca e interesată de aceasta. Fiindcă like-urile, in general, sunt oferite și din bunul simț/datorie, complezență, nu neapărat fiindcă imaginea a plăcut.winking

1 răspuns: