| DlGeorgescu a întrebat:

Sunt nou aici si am o intrebare. Cum imi pun o fotografie la profil? Cand dau pe Schimbare Profil aleg o poza dau salvare profil scrie ca datele profilului s-au schimbat dar dupa dau vizualizare profil si imi apare poza ca cea de anonim. Va rog, ajutati-ma!

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Momentan poza ta se vede doar la întrebări, iar mâine, în jurul orei 12, ea va apărea și pe profil.
Avatarele necesită aprobarea unui admin, din cauza asta și apar cu întârziere.
Trebuie să ai puțină răbdare.
Succes.

| CautNume a răspuns:

Trebuie sa fie aprobata de un administrator.Maine o vei vedea la profil.