Întrebare recomandată | Marian22222226 a întrebat:

Zilele astea trec prin niste perioade nasoale cu inscrierea la liceu, nu am fost admis nici pe etapa a II-a ce se mai poate face acum ca nu as vrea sa pierd un an intreg? Multumesc

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Nu te poți înscrie la alt liceu?

| Michaeel a răspuns:

Salut! Iartă-mă pentru răspunsul târziu. Dacă nu ai fost admis nici în etapa a doua nu cred ca mai poți întra într-un liceu. Înscrierile au fost finalizate de mult. Maxim de la o săptămână de la partizarea într-un liceu trebuie sa mergi sa îți ocupi locul. Puteai sa te înscrii la școală profesionala, măcar după semestrul I puteai sa te transferi la liceu.