| ionut235 a întrebat:

Salutare!
Am o întrebare, este bună hrana umedă pentru câini, căței etc?

Dacă iau la conservă de 1240gr. conserva, ìn cât timp trebuie să se consume, sau poate fi ținută la rece?

VĂ ROG FRUMOS SĂ-MI RĂSPUNDEȚI!

2 răspunsuri:
| Eireann a răspuns:

3 zile si foarte buna ideea cu punga de plastic. Eu nu prea am nevoie fiindca cu 3 caini de talie medie si mare nu ramane niciodata nimic.

| RalucaRalu2 a răspuns:

Vezi ca scrie pe cutie cat sa ii dai, în funcție de greutate.
Eu păstrez conserva într-o pungă de plastic ca sa nu se simtă mirosul și o depozitez în frigider. O poti pastra 3 zile linistit la frigider.