| Lolkkk a întrebat:

Se fac preselectii la liceul meu joia aceasta pentru balul bobocilor si eu sunt boboc si nu știu daca sa ma duc și nu știu ce înseamnă preselecție, nu știu dacă am vreun talent, eu știu doar sa dansez dar partenera nu am și nu știu ce să fac, vreau un sfat?
Și in ce mod adică preselecții?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

~Se fac preselectii...Și in ce mod adică preselecții?~

sunteți mai mulți boboci doritori decât ați incăpea pe scenă?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu știi ce talent ai, cum vrei să participi? Dacă știi să dansezi, improvizează un dans. Recită o poezie. Culege niște glume potrivite, și fă un recital de glume.